KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8112076
nr 811 2076
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Blandteknik, akvarell på etsning, Lars Lerin (f. 1954), Byggnader Iran, signerad. 3/5, 2005, motivets mått: 19 x 28, 5
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
måndag 25 februari 2013
kl 18:58:44
- Klassiska